<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування



Приватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

25.09.2015

ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM відновлює виробництво

Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), почав процес пуску виробництва.

– Всі проблемні питання, які перешкоджали пуску наших підприємств, вирішені. Ми пускаємо Черкаський «Азот» і «Рівнеазот». Ще два підприємства холдингу OSTCHEM – «Концерн «Стирол» і «Сєвєродонецький «Азот» зможуть почати роботу тільки після закінчення АТО і створення безпечних умов праці, – заявив Олег Кікта, перший заступник генерального директора OSTCHEM. – Нам вдалося врегулювати всі фінансові питання, пов’язані з боргами наших компаній, з ДК «Газ України» та НАК «Нафтогаз України». Сторонами підписано 16 мирових угод, борги конвертовано на прийнятних умовах, а суди, затвердивши відповідні мирові угоди, підтвердили їхню легальність. Це означає, що відносини підприємств OSTCHEM з ДК «Газ України» та НАК «Нафтогаз України» врегульовані. Газ, що належить підприємствам, розблоковано, газопостачання відновлено.



За період вимушеного простою, що тривав майже чотири місяці, на підприємствах провели капітальні ремонти та модернізацію виробництва. Так, на Черкаському «Азоті» проведено капремонти в основних цехах (у двох цехах з виробництва аміаку і карбаміду, в цеху з виробництва аміачної селітри, слабкої азотної кислоти) та в допоміжних структурних підрозділах. Також було модернізовано систему енергозабезпечення підприємства. На ПАТ «Рівнеазот» капремонти пройшли в п'яти цехах (цех аміаку-1 і 2, цех неконцентрованої азотної кислоти, аміачної селітри, складних мінеральних добрив).

Завдяки проведеним ремонтам підприємства зможуть поліпшити виробничі показники й підвищити ефективність.

Відновлення роботи хімічних підприємств дозволить не лише зберегти робочі місця, але й повністю задовольнити поточні потреби українського ринку. За прогнозами OSTCHEM обсяг споживання українського агросектору в 2015 і 2016 році складе близько 0,8-0,9 млн. тонн азотних добрив на рік, з яких 30% використається під час осінньої посівної.

– Цього року, як і в попередніх, ми гарантуємо, що всі платоспроможні заявки на поставку мінеральних добрив будуть виконані на 100%. Контракти вже укладаються на весняну посівну 2016 року, – підкреслив Олег Кікта.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку