Опитування

Новини

12.10.2017

Хіміки вибороли Кубок в обласній Спартакіаді

Щороку в жовтні проходять фінальні змагання Спартакіади Федерації профспілок Черкаської області серед обласних галузевих профспілкових об’єднань. Щоб потрапити до фіналу, кожному колективу фізкультурників-виробничників підприємств чи установ потрібно було пройти відбіркові змагання.

Урочистості з нагоди відкриття Спартакіади

У нашому випадку у фіналі ХХIV-ї обласної Спартакіади брали участь переможці змагань турнірів із шахів та шашок, чемпіони Черкаського ПАТ «АЗОТ» з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу та ДАРТСУ, які в складі збірної команди Черкаської обласної організації профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузі в загальному заліку 7 жовтня 2017 року вибороли почесний кубок обласної Спартакіади.

Переможець шахового турніру В.Пономаренко (на фото праворуч)

Переможцями й призерами ХХIV-ї Спартакіади Федерації  профспілок Черкаської області серед обласних галузевих профспілкових об’єднань 2017 року стали:
І місце з ДАРТСУ – Андрій Лукашенко, заступник голови профкому ПАТ «АЗОТ».
І місце з шахів – Владислав Пономаренко, старший диспетчер виробничого відділу.
І місце збірна команда ПАТ «АЗОТ» з волейболу (капітан команди Павло Свідін, цех електропостачання).
ІІІ місце збірна команда ПАТ «АЗОТ» з міні-футболу (капітан команди Андрій Забєлов, служба директора з правових питань).
ІІ місце з шашок – Сергій Пластун (пенсіонер).

Нагороду отримує капітан волейбольної команди ПАТ «АЗОТ» П.Свідін

Щиро вітаємо збірну команду ПАТ «АЗОТ» учасників фінальної обласної Спартакіади Федерації профспілок з перемогою. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, спортивних та трудових здобутків!