<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

• Стандарти та вимоги до якості

ПрАТ «АЗОТ» забезпечує Мінімальні стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу, які затверджені Постановою НКРЕКП від 21.09.2017 №1156.

Ці Стандарти та вимоги визначають перелік мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу, що регулюють відносини, пов’язані з постачанням природного газу відповідно до мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів, захистом прав споживачів та наданням постачальником природного газу компенсації за недотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу споживачам.

Чинна редакція Постанови НКРЕКП від 21.09.2017 №1156 “Про затвердження Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу” та додатки до Постанови НКРЕКП від 21.09.2017 №1156 “Про затвердження Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу”. Дата набрання чинності 08.10.2017 р.

Завантажити документ