<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Опитування

Новини

24.05.2019

Черкаський «Азот» був представлений на Дні кар’єри ЄС

Черкаський «Азот» взяв участь у проведенні Дня кар’єри Європейського Союзу, що пройшов 23 травня в Черкаському державному технологічному університеті. Захід зібрав 50 учасників – підприємств, установ, організацій, навчальних закладів області та представників міжнародних компаній.


День кар’єри організовано силами Представництва Європейського Союзу в Україні та Черкаського державного технологічного університету. Його мета – ознайомити й поінформувати молодь про реальні шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості на Черкащині в контексті європейської інтеграції України.

На площі перед ЧДТУ зібралися представники обласної та міської влад, обласного об’єднання організацій роботодавців, обласної профспілки, обласної та міської служб зайнятості, регіональної ради підприємців області, громадські організації, керівники навчальних закладів, зокрема й профтехосвіти, вишів, роботодавці, студенти, старшокласники та всі бажаючі ознайомитися із можливостями працевлаштування в регіоні.


У своєму вітальному слові колишній директор Черкаського «Азоту», голова Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців Борис Райков нагадав присутнім про минулорічний Форум майбутнього Черкащини, який започаткували заради збереження висококваліфікованих фахівців у Черкаській області. 

– Сьогоднішній День кар’єри – це продовження тієї роботи, яку ми з вами розпочали рік тому під гаслом «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», адже наша спільна задача – зробити так, аби спеціалісти, які закінчують наші виші, залишалися працювати в регіоні, – наголосив Борис Райков.

Черкаський «Азот» був представлений на ярмарку вакансій, де підприємства, установи та організації області надавали інформацію про можливості та перспективи працевлаштування для молоді. 


Студенти, викладачі й працівники інших підприємств мали можливість ознайомитися з інформацією про Черкаський «Азот» та задати запитання начальнику виробничого відділу ПАТ «АЗОТ» Івану Рудзеєву, начальнику навчального центру Ігорю Негробову та начальнику відділу кадрів Людмилі Овчаренко.

Інформацією про Черкаський «Азот» – одного з найбільших роботодавців області – зацікавилась також HR керівник компанії у кластері Польща, Сербія, Україна Aptiv Україна Барбара Берньєн, яка разом з колегами перебувала в області з робочим візитом. Компанія Aptiv – один з найбільших у світі виробників автозапчастин і розглядає наразі можливість розширення свого виробництва в місті Черкаси, що дасть близько двох тисяч нових робочих місць.


Паралельно з ярмарком вакансій проходила також Панельна дискусія «Найкращі професії сьогодення: чому варто інвестувати зараз?», в якій взяв участь Іван Рудзеєв. Під час панельної дискусії говорили про те, як підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом впливає на розвиток економіки регіону, як навчальні заклади встигають за новими потребами ринку праці, як можуть освітні установи допомогти у набутті необхідних знань, про роль мереж ЄС в інформуванні молоді щодо освітніх та професійних можливостей та, звичайно ж, обговорили ситуацію на ринку праці в Черкаській області. 

Крім того, в рамках Дня кар’єри ЄС відбулись тренінги для молодих вчених, студентів та школярів.

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку