<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Опитування

Новини

31.05.2019

ВІДДІЛУ ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ – 55 РОКІВ

1 червня 1964 року першим інженером з технагляду тодішнього хімкомбінату було призначено Анатолія Івановича Гуслякова. Саме з нього і почалося історія всього підрозділу у структурі Черкаського «Азоту».

Потрібно було організувати і налагодити роботу з технічного нагляду так, щоб на підприємстві, яке будувалося, не допустити жодних порушень норм і правил з охорони праці та промислової безпеки, жодних відхилень від проекту. Адже хімічне виробництво не терпить неточностей чи невідповідностей. Спочатку один, потім керівник групи технагляду (1969 р.), керівник сектора (1975 р). Наступними очільниками підрозділу були А.П.Гоженко, Ф.В.Борзовець, А.П.Іщенко, М.М.Шукліна, М.М.Ісаков, А.Г.Барановський, В.В.Урсул, М.І.Кондратенко. Кожен з них вніс у розвиток справи на різних етапах становлення підприємства свою частку досвіду, професійних знань, адміністративних реформацій. З 1988 року структурний підрозділ стає відділом з технічного нагляду. Очолив його Валентин Володимирович Урсул. А загалом з технічним наглядом на підприємстві пов’язали свої трудові біографії майже півсотні фахівців. Для багатьох із них ВТН став майданчиком для наступних професійних здобутків. Його вихідці згодом очолювали механічні служби цехів, навіть самі цехи, продовжували працювати в державних органах з нагляду за охороною праці, займали керівні посади в інших організаціях.


Основні напрямки діяльності відділу – це реєстрація та облік устаткування, технічні огляди, експертні обстеження, діагностування, розробка відомчих нормативних документів, участь у професійній підготовці працівників товариства. Завдяки високій кваліфікації, професіоналізму, злагодженій роботі та оперативності у виконанні поставлених завдань, невеличкий колектив відділу із п’яти фахівців встигає охопити своєю діяльністю всі цехи товариства аби забезпечити безаварійну роботу тисяч одиниць устаткування підвищеної небезпеки. А це – заступник начальника відділу Іван Васильович Кошелюк, провідний інженер Сергій Михайлович Мосієнков, інженери з технагляду Вадим Миколайович Гуленко та Андрій Борисович Панченко. А очолює колектив вже 17 років поспіль Микола Васильович Калниболотчук, трудова біографія якого у цьому відділі нараховує майже три десятиліття.

Вітаємо колектив із виробничим ювілеєм! Бажаємо плідних успіхів у подальшій діяльності, міцного здоров’я, родинного затишку та безліч земних щедрот!

Прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Возврат к списку