<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
Опитування

Новини

07.08.2023

ДОПОМОГА БІЗНЕСІВ GROUP DF УКРАЇНЦЯМ ТА ЗСУ З ПОЧАТКУ ВІЙНИ ПЕРЕВИЩИЛА 848,6 МЛН ГРИВЕНЬ

  • Гуманітарна допомога охопила понад 5,6 млн. українців.
  • Ключові напрями допомоги: підтримка військових та відновлення інфраструктури постраждалих від війни міст та сіл.
З початку повномасштабної війни до 1 липня 2023 року бізнеси Group DF надали допомогу українцям та ЗСУ на загальну суму 848,6 млн грн.

До проектів підтримки України залучені акціонер, співробітники підприємств, волонтерські групи, а також всі бізнеси Групи – азотний (сума допомоги 342,5 млн грн), газовий (485,3 млн грн), титановий (3,4 млн грн), портовий та логістичний (17,4 млн грн).

Окрім допомоги ЗСУ (є основним напрямком), бізнеси Групи сконцентрували свою допомогу на таких напрямках: гуманітарна підтримка населення 12 міст та 16 сіл, відновлення енергетичної інфраструктури, підтримка медиків та спеціальна допомога регіонам, які постраждали від повені, пов’язаної із вибухом Каховської дамби.

З початку війни гуманітарна допомога охопила понад 5,6 млн людей по всій Україні.Допомога Group DF Україні під час війни

Ключові проекти допомоги:


Проект «Авто для ЗСУ» – покупка 952 автомобілів, включаючи цільові замовлення Міністерства оборони України. Кожен з автомобілів пройшов повний техогляд і був дооснащений для роботи на передовій.

Проект «Контрнаступ» – закупівля антидронних систем (3 шт.), радіоелектронних систем виявлення, глушіння (8 шт.), переобладнання транспортних засобів для ППО (9 шт.), постачання мобільних штабів (13 шт.), купівля дронів (138 шт.).

Проект «Зігріємо наших» – заводи «Рівнеазот» та «Черкаський «Азот», а також RGC Production виготовили 2200 печей-буржуйок для ЗСУ та поставили 260 генераторів для потреб цивільних та військових.

Проект «Медицина» – закуплені та доставлені медичні препарати і техніка для госпіталів та лікарень у 12 областях. На замовлення Міністерства охорони здоров’я було передано ліки (1760 т), а також медичне обладнання: монітори, офтальмоскопи, ларингоскопи, портативні дихальні апарати для дорослих та дітей. Азотні підприємства холдингу OSTCHEM відвантажують лікарням медичний кисень (489 тис. кубометрів). Підприємства Групи підтримують БФ «Дитяче серце» (допомога Центру дитячої кардіології та кардіохірургії «Охматдит» для дітей, які постраждали від вибухів).

Проект «Відновлення міст» – відновлення енергетичної інфраструктури та водопостачання (відновлення мереж, допомога у ремонті зруйнованих навчальних закладів, будівель на деокупованих територіях України).

Олег АРЕСТАРХОВ, керівник корпоративних комунікацій Group DF: «Сьогодні кожна гривня допомоги Group DF у певному сенсі перетворюється на «контрнаступальну» зброю. За погодженням зі штабами ми продовжуємо реалізовувати окремі проекти, допомагаємо певним бригадам та підрозділам ЗСУ. Крім того, наші бізнеси сфокусовані на гуманітарних напрямках допомоги – це підтримка постраждалих сімей, відновлення інфраструктури міст, допомога медикам. У червні ми оперативно відреагували на екологічну катастрофу Каховської ГЕС, надавши гуманітарну допомогу постраждалим у двох областях. Бізнеси Group DF продовжують допомагати Україні, як би їм не було важко».

Близько чверті всієї допомоги надають через благодійні фонди: YRZ Non-Profit gemeinnurtzige UG, БФ «Вільне повітря», «Всеукраїнський Фонд допомоги сім’ям українських героїв «ДРУГ», ГО «Допоможи фронту», Добровольче формування №8 «Лісовик», БФ «Українська Соціальний Захист, БФ «Волонтери Поділля», БФ «Лазар», БФ «Громади Житомира», БФ «Тепле місто».

ДОВІДКА. У 2022 році бізнеси Group DF надали допомогу українцям та ЗСУ на загальну суму 588,7 млн грн. Додатково Група перерахувала 100 млн грн на спецрахунки НБУ для надання гуманітарної допомоги Україні. Було реалізовано проект з евакуації понад 300 тис. людей на безпечніші території. Крім того, проведено спеціальну операцію з евакуації іноземних громадян із заблокованих у Чорному морі суден. Станом на червень 2023 року допомога армії та ТрО охоплює: закупівлю тепловізорів (216), бронежилетів (670), тактичного одягу (5012), палива (91200 л), дронів (138), а також приладів нічного бачення, плит, касок, амуніцій, генераторів, виконання низки технічних робіт. За гуманітарним напрямком проводиться: організація тимчасової ночівлі, обладнання приміщень, забезпечення водою (35000 л), харчуванням (54000 кг), медикаментами (1760 т), а також створення Соціальних сервісних служб допомоги переселенцям та «пунктів незламності» (25).

Возврат к списку