Опитування

Новини

03.01.2014

Спортзал ПАТ «АЗОТ» запрацював у звичному режимі

Після реконструкції спортзал ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM запрацював у звичному режимі. З грудня минулого року тут відновлено тренування, проводяться змагання і турніри.

Так, 17 грудня відбувся фінал особистої першості ПАТ «АЗОТ» з шахів, в якій взяли участь 20 шахістів з 16 підрозділів підприємства. Перше місце виборов  Андрій Коваленко (цех К-9), друге – Олександр Ліла (КВПіА), третє – Руслан Хемраєв. IV-VI місця посіли відповідно Сергій Конигін (ЦЕРЦ), Сергій Петраш (А-5) та Віталій Іващенко (К-2).

18-21 грудня проходила особиста першість з дартсу серед працівників структурних підрозділів товариства «Азот», приурочена до свята Святого Миколая. Традиційно в цьому виді спорту тримають лідерство працівники цеху електропостачання, проте цього року перемогу виборов начальник колії залізничного цеху – Валерій Горохівський, ІІ місце посів електромонтер ЦЕП Олександр Стасів, ІІІ – командир відділення ДПРЧ-19 Всеволод Шилов.

А цими днями завершуються змагання з міні-футболу в пам’ять Тетяни Варрави – працівниці «Азоту», яка любила футбол, людей та життя.