Опитування

Новини

01.12.2014

На «Азоті» проходили змагання з волейболу

З 24 по 30 листопада в спорткомплексі товариства пройшли змагання Кубку ПАТ «АЗОТ» серед збірних команд підрозділів з волейболу.

У фіналі головний приз товариства виборола збірна команда цеху електропостачання (капітан команди – начальник ЦЕП Борис Кашперук), яка виграла головний фінальний матч з рахунком 3:0 у збірної команди цеху М-9 (капітан команди – начальник цеху Іван Мартем’янов).

28-30 листопада на майданчику спорткомплексу ПАТ «АЗОТ» проводились ігри Чемпіонату аматорської ліги України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги. В змаганнях брали участь команди: А-Пілон (м.Умань), ІНВАСПОРТ (м.Київ), СОКВІСТ  (м. Одеса), Сокіл (м. Черкаси). Чемпіоном аматорської ліги України 2014 року стала команда з Умані, другим призером – команда Черкас, в складі якої грав працівник цеху електропостачання ПАТ «АЗОТ», майстер спорту Петро Ковальчук. ІІІ місце посіла команда з Києва, IV місце за одеситами.