Опитування

Новини

05.05.2015

На «Азоті» пройшли змагання з армреслінгу та дартсу

Два види змагань, приурочені до травневих свят, пройшли у спорткомплексі ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Чоловіки мірялися силою, змагаючись з армреслінгу, а от вправність у дартсі змогли продемонструвати й представниці прекрасної статі.

Турнір публічного акціонерного товариства з армреслінгу відбувся 29 квітня. Цього року в ньому взяли участь 27 спортсменів-аматорів. Це значно більше, ніж торік. Обслуговував змагання майстер спорту, суддя національної категорії Володимир Гречуха, який вже більше 10 років співпрацює з «Азотом». Такий здавалося б простий вид спорту як боротьба на руках, насправді передбачає багато тонкощів, пов’язаних з дотриманням правил і правильного положення рук спортсменів, що убезпечує їх від травмування.

У ваговій категорії до 72 кг перемогу виборов Сергій Швед (пожежник 19-ДПРЧ), друге місце посів Олександр Вітряк (апаратник К-6), третє місце – Олександр Біляк (електрик відділу зв’язку). У категорії до 82 кг I місце – Денис Фролов (водій 19-ДПРЧ), II місце – Артем Данько (електрик ЦЕРЦ), III – Сергій Сторчак (водій 19-ДПРЧ). Серед важковаговиків (до 92 кг) перемогу виборов багаторазовий чемпіон змагань з армреслінгу Віталій Дякун (апаратник цеху К-6), ІІ місце здобув Костянтин Ключка (електрик К-6), ІІІ місце – Ігор Дубович (докер-механізатор цеху М-9).

В.Дякун (зліва) та І.Дубович

Наступного дня в спорткомплексі товариства серед працівників структурних підрозділів пройшла особиста першість ПАТ «АЗОТ» з дартсу. Найбільше учасників делегували колективи цеху електропостачання, залізничного цеху та ЦЕРЦ. До чоловічого фіналу потрапило 12 осіб. Обіграти своїх суперників і набрати переможних 42 очки вдалося електромонтеру ЦЕП Андрію Котову. Дві інші призові сходинки розділили між собою працівники 1 ДПРЗ. Так, водій 18-ДПРЧ 1 ДПРЗ Анатолій Сафронов захистив титул срібного призера першості, а заступник начальника 19-ДПРЧ 1 ДПРЗ Олександр Донець виборов «бронзу».

О.Притико, Л.Подольська, В.Соловйова (першість з дартсу)

Все більшої популярності ця спортивна гра набуває і серед прекрасної половини колективу хіміків. Цього року до участі в змаганнях зареєструвалося вдвічі більше жінок. Найбільш активними, як і торік, були працівники цеху К-2. Чемпіоном особистої першості стала апаратник цеху К-2 Лариса Подольська. Минулого року, щоб потрапити до трійки лідерів, їй не вистачило лише одного очка. «Срібло» у цих змаганнях отримала фахівець відділення цивільного захисту 1 ДПРЗ Вікторія Соловйова. Втриматися на третьому місці і продемонструвати стабільну гру вдалося апаратнику цеху К-2 Ользі Притико.