<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один з лідерів хімічної галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші (КАС) в країні. В останні роки Черкаський «Азот» збільшив потужності з виробництва КАС до 1 млн тонн на рік.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Проект будівництва заводу був затверджений у 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять підприємства з виробництва азотних добрив: ПрАТ «АЗОТ» (м. Черкаси), ПрАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

RSS

03.02.2012 ДИВО ВИШИТЕ ЧОЛОВІЧИМИ РУКАМИ
На початку  лютого в музеї Кобзаря, що на розі вулиць Хрещатик і Байди-Вишневецького, відкрилася виставка вишитих картин Сергія Притули – працівника відділення зв’язку Черкаського ПАТ «АЗОТ».

03.02.2012 Рівні показників якості телекомунікаційних послуг та обслуговування споживачів на телекомунікаційніїй мережі ПАТ "Азот"

30.01.2012 У «Дружбі народів» запрацювали два відреставрованих танцювальних зали
Вихованці дитячого шоу-балету «Каприз» вже змогли оцінити оновлений танцювальний зал з дзеркалами, великою кількістю професійних станків і, головне, – спеціальним танцювальним покриттям. Адже до ремонту тут була бетонна підлога, на якій виконувати танцювальні па незручно та й холодно.

11.01.2012 Засяяти золотими куполами храму допоміг азотівський багатотонник
У селі Хутори Черкаського району стараннями місцевих меценатів та віруючих зводиться Двопристольний храм Всіх святих землі Черкаської просіявших та Різдва Івана Хрестителя. Посильну допомогу у його будівництві надає ПАТ «АЗОТ».

06.01.2012 ВІНШУВАЛИ З РІЗДВОМ
6 січня, у переддень найурочистішого свята Різдва Христового, в залі засідань управління товариства для азотівців прозвучали дзвінкі різдвяні колядки та щедрівки від колективу народного аматорського хору ПАТ «АЗОТ».

30.12.2011 Шановні виробничники та партнери, дорогі черкащани!
Стає цілком ймовірним те, що рік 2011-й безповоротно наближається до завершення і на зміну йому уже готовий прийти рік 2012-й. Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки зробленого. Нехай у наступному році кожен із вас буде успішний у справах, бо саме ці успіхи формують як особистий, так і колективний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

27.12.2011 2011 рік став рекордним з виробітку окремих видів продукції
Кілька днів залишилося до Нового 2012 року. І хоча остаточні результати щодо виробничого-господарської діяльності за рік, що відходить у минуле, колектив ПАТ «АЗОТ» підіб’є у січні, уже зараз є прогнозовані цифри виконання планових показників окремими виробництвами. Із семи видів продукції економічна служба зафіксувала найвищі показники за всю історію роботи цехів.

14.12.2011 «Азот» продовжує реалізовувати соціальні проекти
Напередодні Дня Святого Миколая, 14 грудня, в гості до вихованців Смілянського будинку-інтернату для дітей-інвалідів завітали представники від ПАТ «АЗОТ» та привезли подарунки: два холодильники й пральну машину, аби зробити комфортнішим життя як дітей, так і працівників інтернату.

13.12.2011 Палац культури «Дружба народів» перекрили за сучасними технологіями
Сучасним покриттям даху з ПВХ-мембрани може відтепер похвалитися Палац культури «Дружба народів» ПАТ «Азот». Це друга в Черкасах будівля з подібним покрівельним матеріалом. Фірма, яка виконує роботи, дає на нього 10 років гарантії, виробник – швейцарська фірма – заявляє про 50 років бездоганної служби.

01.12.2011 Знову в гостях у дітей
Уже кілька років ПАТ «Азот» надає допомогу Смілянському будинку-інтернату для дітей-інвалідів: грошима, обладнанням, апаратурою, транспортом… Нині в інтернаті перебуває 171 дитина. Серед них 52 дитини лежачі, 43 – позбавлені батьківського піклування.

11.11.2011 Ремонт Палацу культури «Дружба народів» розпочався
Уже кілька тижнів у Палаці культури «Дружба народів» ПАТ «Азот» (м.Черкаси) кипить робота: ремонтується дах і два танцювальних зали, замінюються вікна.


Новини 793 - 803 з 881
Початок | Попер. | 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 | Наст. | Кінець Все